קיבוץ תל יצחק
קיבוץ תל יצחק
חסר רכיב

מכתב מניר מאיר - מזכ"ל התנועה הקיבוצית

08/12/2019

Nir_Meir_Shi...

 

חברות וחברים,

בשנים האחרונות אנחנו מנהלים מאבקים קשים ומורכבים מול רמ"י – רשות מקרקעי ישראל ומול הפקידות הממשלתית. המתקפות עלינו קשות, לעיתים אלימות ולא הוגנות. אבל אנחנו עומדים מולם ופועלים להדוף אותם בכל האמצעים, הכוחות והאנשים המוכשרים שלנו.

זו אינה משימה לאיש אחד. מעולם לא הייתה. זו משימה אליה אנחנו מתייצבים מאוחדים, כל ראשי המגזר הכפרי, בגיבוי ושיתוף הנהלות הקיבוצים. אלו מאבקים שכדי לנצח בהם נדרש ניסיון, שיקול דעת, אחריות ויכולת לעבוד ולשלב כוחות.

כך פעלנו בארבע השנים האחרונות וכך אני מבטיח לכם שאפעל גם בקדנציה הבאה. יחד עם כל המנהיגות והכוחות של המגזר הקיבוצי והכפרי  - התעשייתי, החקלאי והחברת: שותפינו בתנעות ההתיישבות האחרות, מרכז המועצות האזוריות, ראשי המועצות כולם, התאחדות חקלאי ישראל, איגוד התעשייה הקיבוצית, הארגונים הכלכליים הקיבוציים וחברי הכנסת שלנו. יחד נפעל באחריות ולא בפזיזות, בשיקול דעת ולא בסיסמאות, בהבנה שהתנאים בם אנו פועלים היו מורכבים בעבר ויהיו מורכבים גם בעתיד הנראה לעין.

בל נשכח לרגע, שלמרות הקשיים שמערימים עלינו, למרות העוינות של הפקידות והמנהל, אנחנו מתחזקים, אנחנו מתפתחים וצומחים, אנחנו בונים וקולטים. למרות כל הניסיונות שלהם – אנחנו מנצחים ויש לנו הרבה במה להתגאות והרבה על מה להגן ולשמור. 

ביום שלישי, ה-17.12 יתקיימו הבחירות לראשות התנועה הקיבוצית. אני מבקש את אמונכם וקולכם כדי שאוכל להמשיך ולשרת אתכם ואת התנועה שלנו.

בואו להצביע.
יחד ננצח.

שלכם,
ניר

_______223

 

חסר רכיב