קיבוץ תל יצחק
קיבוץ תל יצחק
חסר רכיב

פניה לקהילה - צוות צח"י

26/03/2020

שלום לכולם,

 

צח”י עם הנהלת הקיבוץ ממשיכים להתעדכן כל העת בהנחיות משרד הבריאות, ולעבוד יחד כדי לשמור על המרחב הציבורי של תל יצחק כמקום בטוח לכולנו.

 

כפועל יוצא מהחרפת המגיפה, החל מאתמול (25/3) המגבלות בכל הארץ התהדקו. למען הצלחת המאמץ הלאומי חשוב ביותר להקפיד עליהן - גם במחיר של פגיעה זמנית בשגרת חיינו.

להנחיות המפורטות, בדף הייעודי באתר הקיבוץ, לחץ כאן

 

למרות ששגרת החירום נכפתה עלינו והיא כלל אינה קלה, אנו קוראים לכל אחת ואחד בקהילת תל יצחק לשים לב גם לדגשים הבאים, הנגזרים מהחיים וההתמודדות שלנו בקיבוץ:

 

א.      קבוצות גדולות של ילדים מסתובבות במשך כל היום ברחבי הקיבוץ ובדשא הגדול. בכפוף להנחיות משרד הבריאות המעודכנות, מלבד לצרכים מיוחדים מותר לצאת רק לסביבת הבית הקרובה.

אנו מבקשים מההורים להיות בבית עם הילדים (בכל הגילאים), ובכל אופן לצאת להתאווררות יחד איתם ולא לאפשר הסתובבות שלהם ללא פיקוח (למעט היציאות במסגרת הפעילות החינוכית שאנו מפעילים).

 

ב.      הסתגרות הקהילה, עד כמה שניתן בנסיבות של הקיבוץ, הינה כלי חשוב במאבק במגיפה.

אנו מפצירים בכלל החברים והתושבים שלא להזמין בעת הזו אורחים וחברים לקיבוץ.

 

ג.      מידי יום אנו חווים תופעה מתגברת של מטיילים מבחוץ הפוקדים את הקיבוץ.

במידה ובמהלך היום אתם מבחינים בקבוצות שאינן מוכרות במרחב הציבורי (בעמדה, בדשאים וכו'), נא הודיעו על כך לח"מ – 054-4987898.

 

 

כפועל יוצא מהמצב ועם התגברות הלחץ והמצוקה הכלכלית בארץ, אנו עלולים לחוות בשטחנו גם עלייה בפשיעה, כגון התפרצויות וגניבות.

במידה ואתם מבחינים בתנועה חשודה:

במהלך היום ושעות אחה"צ -       התקשרו לרועי, בטלפון שלמעלה

בערב והלילה (21:00 עד 5:00) - התקשרו לסייר הבטחון, בטלפון 052-6856478

 

 

תודה מראש לכולם על שיתוף הפעולה ונקיטת האחריות

הרבה בריאות,

 

רועי אריק

ראש צח"י

חסר רכיב