קיבוץ תל יצחק
קיבוץ תל יצחק
חסר רכיב

תאילנד - פברואר 2018 - תוכנית הטיול

27/08/2017

תאילנד האקזוטית

 06-19/02/18

מחיר לאדם בחדר זוגי :2800 $ תוספת ליחיד בחדר- 330 $

 

המחיר כולל:

·       טיסות סדירה הלוך ושוב תל אביב בנגקוק

·       טיסות פנים בנגקוק – צ'אנג ראי, צ'אנג מאי - בנגקוק

·       אוטובוס תיירים נוח וממוזג

·       לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה ע"ב חצי פנסיון

·       מדריך ישראלי מאשת  טורס

·       אחות צמודה - חוה טסלר

·       העברות מתל יצחק לנתב"ג ובחזרה

·       כניסות לאתרים כפי שמצוין בתוכנית הטיול

·       טיפים לנותני השירותים המקומיים

 

המחיר אינו כולל:

·       ביטוחים

·       הוצאות אישיות

·       טיפ למדריך הישראלי 35 $

 

לפרטים והרשמה: אסתר גלבוע 0525226797  gilboa@tly.org.il

 

מסלול הטיול

ימים 1-2: תל אביב – בנגקוק – צ'יאנג ראי

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסת אל על ישירה לבנגקוק, עיר הבירה של תאילנד. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נעלה על טיסת פנים לצ'יאנג ראי Chiang Rai  הממוקמת בצפון הרחוק של תאילנד. בתום הטיסות, ניסע לבית המלון שלנו באזור.

יום 3: צ'יאנג ראי – גני המלכה האם - משולש הזהב – שייט על נהר המקונג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לחקור את צפון תאילנד. נתחיל בטיול לגני המלכה האם, אחד הגנים המטופחים והמרהיבים בתאילנד ונוכל להתפעל מפיסת הטבע היפהפייה הזו. נמשיך לכיוון משולש הגבולות המפורסם בין המדינות תאילנד, לאוס בורמה. מוכר בשם "משולש הזהב". האזור הוא יעד מועדף להברחת סחורות מעבר לגבול. נבקר בשוק המבריחים המקומי בו מוכרים הסוחרים הבורמזים מכל טוב, נסעד ארוחת צהריים באזור ונסיים בשייט על גדות נהר המקונג העצום. בערב נצא לשוק הלילה של השבטים.

יום 4: צ'יאנג ראי – שבט ארוכות הצוואר - צ'יאנג מאי – מופע פולקלור

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה דרומה לביקור בכפר בו גרות בנות שבט ארוכות הצוואר אשר מאריכות את צוואריהן בעזרת צמידים. נמשיך בנסיעה לבירת הצפון צ'יאנג מאי Chiang Mai. בדרך נעצור לביקור במקדש בלבן ובמעיינות החמים, ניכנס אל פרברי האומנים ונתרשם ממלאכת הכנת המטריות המסורתית. לאחר ארוחת הצהרים, נעפיל להר "דוי סטופ" Doi Suthep  ברכבל ונבקר במקדש החשוב שנמצא בפסגתו. נתצפת על צ'יאנג מאי ונלמד על הארכיטקטורה המעניינת של המקדש ומאות הפסלים שבו. בשעות הערב, נצא למופע פולקלור בליווי ארוחת ערב מסורתית "קנטוק".

יום 5: צ'יאנג מאי: חוות סחלבים – דוי סוטפ – שוק הלילה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום טיול לשמורת הטבע "דוי אינטנון", רכס ההרים הגבוה בתאילנד,2565 מטרים, בשמורה מפלי מים יערות עד ושתי פגודות שהוקדשו למלך ולמלכה. את ארוחת הצהרים (ארוזה) נאכל לרגלי אחד המפלים השוצפים. עם החזרה לצ'אנג מאי, נבקר במוזיאון התלת ממדי החדש של העיר. בשעות הערב, נצא לשוק הלילה המפורסם.

יום 6: צ'יאנג מאי – בנגקוק: שוק הפרחים – קאו סאן

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה לכיוון שדה התעופה של צ'יאנג מאי ונעלה על טיסה שתוביל אותנו לבנגקוק, הבירה התוססת של תאילנד. נעצור בדרך במקדש הרוחות  של מלון האייט. בערב נצא לסיור לילה בשוק הפרחים וברחוב קאו-סאן Khao San  המוכר כרחוב התרמילאים והוא שוקק מטיילים, קונים ובליינים לאורך כל שעות היממה.

יום 7: בנגקוק – ארמון המלך והמקדשים

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את הכרותינו עם העיר הקסומה, נבקר במקדש בודהה היצוק כולו זהב במשקל חמישה וחצי טון, במקדש "בודהה השוכב"-ואט פו Wat Pho.  נמשיך את סיורנו בביקור בארמון המלך עצום הממדים, נסייר בגני הארמון המטופחים, נראה את המקדשים שנבנו עבור בני המלוכה ואת ציורי הקיר המספרים את סיפורה של השושלת המלכותית. נמשיך ונבקר במקדש בודהה האזמרגד הייחודי. לאחר ארוחת הצהריים נצא לשייט על נהר צ'או פראיה  Chao Phraya ובתעלות בנגקוק. אחה"צ נצא למרכזי הקניות של העיר הגדולה. לינה בבנגקוק.

יום 8: השוק הצף – גשר על נהר הקוואי

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל השוק הצף הגדול והססגוני, ובדרכינו נערוך ביקור בחווה לעיבוד אגוזי קוקוס. לאחר מכן, נשוט אל השוק הצף ונראה מקרוב את המסחר המתנהל מעל גבי הסירות.  משם נמשיך לאמפאווה, נשוט בתעלות האזור נראה את שולי הצדפות ונצפה בקופים החיים במקום, וחיים על קו המים, הקופים שוחים בנהר וחיים בסביבת הצמחייה המיוחדת של יערות המנגרובים, נמשיך לשוט ונראה את החוות לגידול צדפות. בערב נצא למתחם הבילוי החדש שמשלב מזרח ומערב-אסיאטיק.

יום 9: בנגקוק – הגנים הבוטנים – קו צ'אנג

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה לכיוון פטאיה. בדרכינו נעצור לביקור בגני נונג נוץ' ובחוות הסחלבים המרשימה. נטייל בין פינות החי השונות ונחזה בתעלולי הקופים. נראה מופעים המציגים את התרבות הייחודית של בני המקום כגון חתונה מסורתית, אגרוף תאילנדי, קרבות חרבות שירה וריקודים. ונסעד ארוחת צהריים במקום. בתום הביקור באתר, נמשיך בנסיעה ומעבורת לאי המופלא קו צ'אנג.

יום 10: קו צ'אנג + שייט לאיים הטרופיים

נצא לשייט קסום בין האיים הטרופיים. נעלה על סירה פרטית, נשוט אל השמורה התת ימית של קו צ'אנג. במהלך השייט תעגון הסירה בים ונרד עם שנורקלים לצפות בדגה היפה ובאלמוגי המקום. בהמשך נעצור באחד האיים לרחצה במי הטורקיז והחולות הלבנים שהאיים מתאפיינים בהם.

 

יום 11:  קו צ'אנג- יום בילוי  בחוף הים ומנוחה במלון
יום 12: קו צ'אנג – פטאיה

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בשייט חזרה אל היבשה ונמשיך בנסיעה לעבר עיר הקיט המפורסמת פטאיה Pattaya  העיר אשר שמה יצא למרחוק כבירת חיי הלילה של תאילנד. בהגיענו לעיר נערוך סיור פנורמי ונתצפת על חוף הים ובתי המלון הפזורים לאורכו, נטייל בטיילת העיר ונסתובב באזור הבילויים. בשעות הערב, נצא למופע קברט מרהיב. לינה בפטאיה

ימים 13-14: פטאיה – בנגקוק – תל אביב

יום אחרון לטיולנו הקסום בתאילנד. לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נותיר זמן פנוי לקניות אחרונות באחד ממרכזי הקניות בסביבה, ובהתאם לשעת הטיסה, נצא בנסיעה לשדה התעופה הבינלאומי של בנגקוק לטיסה ישירה לתל אביב, בה ננחת ביום שלמחרת.

הערות

תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיעה.

 

טיסות אל על

הלוך  06.02.18: LY81  23:10-15:00

חזור 19.02.18: LY82  00:20-07:00

 

מלונות:

 

WIANG INN  CHIANG RAI

LOTUS PANGSUAN KAEW

TONGTARA RIVERVIEW BANGKOK

AIYAPURA RESORT KOH CHANG

BESTON HOTEL PATTAYA

 

לטיול מהנה

 

הטיול הבא מתוכנן ביולי 2018 לאירלנד

חסר רכיב